مبین لند چه طور کار می‌کند

کارشناسان با تجربه و خبره‌ی مبین‌لند آماده‌ی بررسی طرح‌ها و پیشنهادات ارسالی شما هستند.

پرسش‌های پر تکرار

در این جا می‌توانید برخی از پرتکرارترین پرسش‌هایی که تیم شتاب‌دهنده‌ی مبین لند در مسیر فعالیت خود از سوی شرکت‌ها، استودیوها، بازی‌سازان و توسعه‌دهندگان دریافت کرده‌اند را مشاهده نمایید. اگر پاسخ خود را در این قسمت پیدا نکردید، نگران نباشید؛ شما می‌توانید در هر لحظه با ما تماس بگیرید.

مبین لند یک شتاب‌دهنده‌ی صادراتی گیم است که بر روی استودیوها و تیم‌های بازی‌سازی حرفه‌ای و نوپا تمرکز دارد.

هدف ما این است که در کنار استودیوها و تیم‌های بازی‌سازی به توسعه‌ی بازار و درآمدزایی آن‌ها کمک کنیم و از این طریق زمینه‌ی جهانی شدن بازی‌های ایرانی را مهیا نماییم.

این مربی‌گری با همکاری اساتید و متخصصان صنعت بازی انجام می‌شود و تمام جنبه‌های توسعه‌ی بازی را از جمله: جذب کاربر، کسب درآمد، طراحی رابط کاربری، بازاریابی، کمپین‌های تبلیغات دیجیتال، راه‌اندازی، بهینه‌سازی فنی، مدل‌های تجاری و انتخاب بستر مناسب شامل می‌شود. مشاوره‌های ما متناسب با استودیوهای مربوطه است و شما از چندین منظر فنی، تجاری، مالی و حقوقی در یک برنامه‌ی منتورینگ، راهنمایی دریافت خواهید کرد.

در ابتدا ما بازی‌های برتر ایرانی را داخل کشور انتخاب و منتشر نموده و سپس طی یک دوره‌ی زمانی مشخص با استفاده از نظرات تخصصی مربیان و مشاوران اصلاحات موردنیاز فنی، تجاری، حقوقی و مالی طی یک همکاری و تعامل با بازی‌ساز اعمال می‌گردد. در صورتی که شاخص‌های کلیدی مورد نظر در ابعاد بین‌المللی با توصیه‌های صورت گرفته هم راستا باشد، بودجه‌ی ارزی لازم برای سرمایه‌گذاری بین‌المللی تخصیص داده می‌شود.

ما روی بازی‌های منتشر شده، ساخته شده و بازی‌هایی که بیشتر از 50 درصد پیشرفت کار داشته‌اند؛ جهت توسعه‌ی درآمد و انتشار سرمایه‌گذاری می‌کنیم.

خیر. ما به شما برای تشکیل یک نهاد حقوقی شرکتی و تدوین برنامه‌های تجاری کمک خواهیم کرد. شما باید متعهد باشید که به این اعتماد ما پاسخ بدهید و برای این کار کاملا وقت و انرژی بگذارید. ما به انسجام، انگیزه و علاقه‌ی تیم شما برای بازی‌سازی بیشتر از هر چیز دیگری اهمیت می‌دهیم.

ما به همه‌ی سیستم عامل‌ها و سبک‌ها علاقه‌مند هستیم. به خصوص بازی‌های موبایلی؛ زیرا رشد چشم‌گیر بازار در این حوزه‌ها وجود دارد.

راه‌های ارتباطی ما در سایت درج شده است، می‌توانید از آن طریق پروپوزال و APK گیم خود را ارسال کنید و یا برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

بله در این روزها که اکثر شرکت‌ها در حال انجام دور کاری هستند و بستر آموزش‌ها به صورت آنلاین است شما از هر نقطه‌ای در ایران که درخواست بدهید می‌توانید از حمایت‌ها و خدمات مبین‌لند استفاده کنید.

گیم‌های ارسالی مورد بررسی و داوری قرار می‌گیرند. از جمله ملاک‌های داوری برای انتخاب گیم‌ها: توانایی تیم فنی و اجرایی، رزومه‌ی افراد و شرکت‌ها، کیفیت بازی، شاخص‌های درآمدزایی، طرح تجاری کامل و از همه مهمتر انگیزه و پشتکار تیم‌ها است.

میزان سرمایه‌گذاری برروی بازی ‌ها متفاوت است و پس از ارزیابی توسط تیم داوری مشخص می‌شود. این حمایت و سرمایه‌گذاری شامل تامین مالی و غیرمالی می‌باشد.

بستگی به نوع گیم و مذاکراتی که با تیم‌ها انجام می‌شود، قراردادها متفاوت است.

بله اما محدود به ظرفیت موجود است. یکی دیگر از خدمات مبین لند امکان استقرار تیم‌های بازی‌سازی است که به دلیل قرارگرفتن در مرکز شهر و نزدیکی وسایل حمل و نقل عمومی، رفت و آمد آن‌ها را تسهیل نموده و علاوه بر استفاده‌‘ تیم‌های بازی‌سازی از امکانات اینترنت، سرور و دیتاسنتر این مجموعه؛ این امکان وجود دارد که در کنار مربیان و مشاوران این حوزه قرار بگیرند.

شیوه‌ی همکاری
با شتاب‌دهنده‌ی مبین لند

تمامی طرح‌ها و پیشنهادات ارسالی بازی‌سازان از طریق راه‌های ارتباطی مبین لند توسط کارشناسان خبره و با تجربه‌ی ما بررسی می‌شوند و جلساتی پیرامون آن‌ها برگزار خواهد شد.

هر شرکت، استودیو و یا تیم بازی‌سازی می‌تواند با توجه به کیفیت بازی و طرحی که دارد از حمایت و خدمات مبین لند، بدون محدودیت بودجه برخوردار شده و بتواند بازی خود را توسعه و بهبود بخشیده، منتشر نماید و به درآمدزایی برساند.

در تمامی مسیر مبین لند در کنار بازی‌سازان قرار می‌گیرد و امکانات لازم از منتورشیپ تا خدمات نشر را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد. علاوه بر این بازی‌سازان می‌توانند برای انتشار بین‌المللی بازی خود به راحتی از یک ناشر ایرانی استفاده کنند و دغدغه‌ی دریافت سهم درآمدی به دلیل وجود مسایل تحریم را برای همیشه فراموش کنند.

برخی از همکاران مبین لند

فارسی