مبین لند، سرزمین تحقق آرزوهای کسب‌و‌کارهای نوپا
مرکز نوآوری مبین‌لند به عنوان زیرمجموعه‌ی شرکت سرویس‌های دیجیتال بین‌المللی مبین وان کیش، در نظر دارد با حمایت از استارت‌آپ‌ها همراه آنان بوده تا بتوانند مسیر رشد، تکامل، توسعه و بالندگی خود را طی نموده و به کسب‌وکارهایی سودده و پربازده تبدیل شوند. این مرکز، مربیان و مشاوران متعددی را در کنار استارت‌آپ‌ها قرار خواهد داد تا با راهبری و مشورت‌های آنان مسیر پرفراز و نشیب راه‌اندازی کسب‌وکارها تسهیل گردد.
 

چه خدماتی در این سرزمین دریافت می‌کنید؟

 

فضای کار اشتراکی

جلسات منتورینگ

کارگاه‌های آموزشی

شبکه سازیموفقیت در این سرزمین از کدام مسیر می‌گذرد؟


شرکت مبین وان همواره حمایت از استارت‌آپ‌ها و ایده‌های برتر دیجیتال را از ماموریت‌های خود دانسته و با حمایت از جوانان خلاق و ایده‌پرداز این مرز و بوم تاش کرده است، در راستای کارآفرینی گام بردارد. مبین‌لند نیز به عنوان مرکز نوآوری این شرکت عمیقا اعتقاد دارد که جوانان نوآور و خوش‌فکر بسیاری در جای جای کشور پهناورمان، جمهوری اسلامی ایران، حضور دارند و از این روی کشف استعدادهای برتر کارآفرینی دیجیتال در سراسر ایران را رسالت خود می‌داند.
این مرکز نوآوری با استفاده از دانش، تجربه و زیرساخت‌های دانشی و فنی شرکت مبین وان در حوزه‌‌ی کسب‌وکارهای دیجیتال روند رشد استارت‌آپ‌ها سرعت خواهد بخشید. در حقیقت مبین لند، سرزمین تحقق آرزوهای کسب‌وکار به وسعت ایران خواهد بود. در این سرزمین مربیان و مشاوران متعدد فرهیخته و با تجربه‌ای در کنار استارت‌آپ‌ها قرار خواهند گرفت تا با راهبری و مشورت‌های آنان مسیر پر فراز و نشیب راه‌اندازی کسب‌وکارها هموار شود.

فضای کار اشتراکی


فضایی پویا و حرفه‌ای که در آن استارت‌آپ‌ها می‌توانند بر روی پروژه‌ها و کسب‌وکار خود تمرکز داشته و به شبکه‌ی ارزشمندی از افراد و کسب‌وکار ها دسترسی پیدا کنند. در این فضا ابزارهای ضروری به راحتی در دسترس شما خواهد بود و مجموعه‌ای از متخصصین را در کنار خود خواهند داشت تا با دسترسی به این دانش و تجربه هزینه‌ی زیادی را صرفه‌جویی کنند.

برگزاری جلسات منتورینگ


مبین‌لند با در اختیار داشتن شبکه‌ای از مربیان خبره در حوزه‌های کسب‌وکار و فنی و مارکتینگ این امکان را فراهم می‌آورد تا استارت‌آپ‌ها را در پیمودن مسیر رشد و توسعه‌ی کسب‌وکارشان همراهی کنند. مربیان می‌توانند دانش و خرد خود را که پس از سال‌ها تجربه به دست آورده‌اند در اختیار استارت‌آپ‌ها بگذارند. ارتباطات و رهنمون‌هایی که به طور معمول سال‌ها طول می‌کشد تا یک فرد تازه‌کار چنین قابلیت‌هایی را با آزمون و خطا و شکست‌های فراوان کسب کند. به این ترتیب در این مرکز مربیان راه‌هایی را برای پیشرفت سریع شغلی به استارت‌آپ‌ها ارایه کرده و الگوی ایشان خواهند بود.

برگزاری کارگاه‌های آموزشی


یکی از مهم‌ترین عوامل در رشد استارت‌آپ‌ها آموزش درست و مناسب به آن‌هاست. به همین جهت برگزاری دوره‌های آموزشی برای یک فرد تازه کار که اقدام به راه‌اندازی کسب‌وکار خود نموده است، مهم‌ترین عامل در حمایت و توسعه‌ی کسب‌وکارهای نوپا است. لذا مبین‌لند دوره‌های آموزشی در زمینه کسب‌وکار، مالی، مارکتینگ، فنی و طراحی را برای استارت‌آپ‌ها برگزار خواهد کرد تا مطابق با فعالیت خود در زمینه‌های گوناگون امکان دریافت اطلاعات مفیدتر را داشته باشند.

شبکه سازی


شبکه‌سازی یکی از مهم‌ترین مهارت‌های هر کارآفرین است. ولی این ارتباط از کجا ایجاد می‌شود؟ مرکز نوآوری مبین‌لند با ارتباطات گسترده‌ای که دارد این امکان را برای استارت‌آپ‌ها فراهم می‌آورد تا بتوانند با حضور در این مرکز با شبکه‌ی عظیمی از افراد تاثیرگذار در اکوسیستم کارآفرینی و نیز سرمایه‌گذاران این عرصه ارتباط داشته باشند.

چگونه وارد این سرزمین شویم؟

 

مرحله‌ی نخست

ثبت‌نام استارت‌آپ در تارنمای مبین‌لند و درخواست خدمات ویژه‌ی این مرکز

کسب‌و‌کار نوپایی که به مرحله‌ی محصول اولیه رسیده است، می‌تواند در فرآیند داوری مبین‌لند شرکت نماید. این کسب‌و‌کارهای نوپا باید از طریق سایت این مرکز اطلاعات خود را وارد کرده و پس از تایید اولیه، در جلسه‌ی دفاع که با حضور تیم داوری شتاب‌دهنده است شرکت یابند.


مرحله‌ی دوم

داوری و گزینش استارت‌آپ‌ها توسط هیات کارشناسی مبین‌لند

در این مرحله پس از داوری، به شرط به دست آوردن امتیازهای لازم، روند پذیرش استارت‌آپ در مبین‌لند آغاز گردیده و در فضای اشتراکی این مرکز مستقر می‌گردد.


.

مرحله‌ی سوم

ارایه‌ی خدمات با همیاری مربیان و کارشناسان این مرکز

در این مرحله، مبین‌لند در راستای اهداف خود با حمایت از استارت‌آپ‌هایی که پذیرفته شده‌اند، رسالت خود را جهت اشتغال‌زایی و کارآفرینی در کشور عزیزمان ایران به سرانجام خواهد رساند. در این راستا این مرکز خدماتی را به شرح زیر در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد:

خدمات مبین‌لند:
  • اتاق جلسات
  • اینترنت پرسرعت
  • سرور مجازی
  • امکانات پذیرایی
  • جلسات منظم منتورینگ
  • کارگاه‌های آموزشی در حوزه‌های فنی، کسب‌وکار و طراحی محصول.